معاینات کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو آغاز شد

معاینات کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو آغاز شد

25 تیر 1402

فدراسیون پزشکی ورزشی در ادامه معاینات کاروان اعزامی ورزش ایران به بازی‌های پاراآسیایی و آسیایی هانگژو امروز در محل ستاد پزشکی ورزشی آزادی کار معاینات ملی‌پوشان اعزامی به بازی‌های آسیایی را با انجام معاینات تخصصی و فوق تخصصی ملی‌پوشان شنا، شیرجه و واترپلو آغاز کرد.

 بازی های آسیایی هانگژو در شرایطی از اول شهریورماه آغاز می شود که فدراسیون پزشکی ورزشی همچون ادوار گذشته بازی های المپیک و بازی های آسیایی انجام معاینات تخصصی و فوق تخصصی کاروان های اعزامی را به عنوان بخشی از فعالیت خود در دستور کار دارد. در این راستا پس از آن که از هفته‌های گذشته ورزشکاران جانباز و معلول با حضور در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی تحت معاینات قرار گرفتند، از صبح امروز ملی‌پوشان شنا، شیرجه و واترپلو اعزامی به هانگژو و ملی‌پوشان کاندیدای اعزامی به این رویداد در ایستگاه های مختلف تحت معاینه قرار گرفتند.

ارزیابی‌های آزمایشگاهی، داخلی، بینایی‌سنجی، قلب و عروق، ارتوپدی و پزشکی ورزشی و ارائه مشاوره روانشناسی، تغذیه و آنتی‌دوپینگ از جمله ایستگاه‌هایی است که  فدراسیون پزشکی ورزشی برای کاروان اعزامی به هانگژو در نظر گرفته است.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است