۲ کشتی گیر کردستانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد کشور دعوت شدند

۲ کشتی گیر کردستانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد کشور دعوت شدند

28 تیر 1402

"بهنیا امامی" و "محمد زارعی" دو کشتی گیر ناشنوای کردستانی به اردوی آمادگی تیم ملی آزاد رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان فراخوانده شدند.

دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان و کم شنوایان کشور رده های سنی جوانان و بزرگسالان به میزبانی آذربایجان غربی درحال برگزاری است.

 این مرحله از اردوی تیم های ملی کشتی آزاد کشور با حضور ۱۱ کشتی گیر در رده سنی جوانان و ۱۳ ورزشکار در رده سنی بزرگسالان از روز ۲۴ تیر ماه در شهر ارومیه در استان آذربایجان غربی آغاز شده است و تا سوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

با دعوت کادر فنی فدراسیون "بهنیا امامی" کشتی گیر خوش آتیه کردستانی در رده سنی جوانان و "محمد زارعی" کشتی گیر شایسته استان در رده سنی بزرگسالان به تمرینات آمادگی تیم های ملی کشتی آزاد فراخوانده شده اند.

گفتنی است؛ تمرینات تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشور زیر نظر محمد طلایی برگزار می شود و ملی پوشان تیم کشتی آزاد بزرگسالان نیز اردوی تمرینی خود را زیر نظر علیرضا زند برگزار خواهند کرد.

تیم های ملی کشتی آزاد رده های سنی جوانان و بزرگسالان کشورمان خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی ناشنوایان جهان که قرار است شهریورماه امسال در شهر بیشکک کشور قرقیزستان برگزار شود، آماده می کنند.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است