پایان کار نمایندگان ایران در قهرمانی جهان با کسب ۱۶ سهمیه و ۱۲ مدال

پایان کار نمایندگان ایران در قهرمانی جهان با کسب ۱۶ سهمیه و ۱۲ مدال

26 تیر 1402

در آخرین روز از رقابتهای پارادوومیدانی قهرمانی جهان در پاریس، نمایندگان ایران موفق به کسب ۱۶ سهمیه پارالمپیک پاریس و ۱۲ مدال ( ۴ طلا، ۶ نقره و ۲ برنز ) شدند.

رقابت‌های پارادوومیدانی قهرمانی جهان امروز دوشنبه ۲۶ تیر در فرانسه به پایان رسید و در بخش معلولین یاسین خسروی، سعید افروز و رشید مسجدی مدال طلا، الهام صالحی، صادق بیت سیاح و سجاد محمدیان مدال نقره و هاشمیه متقیان و هادی کائیدی به مدال برنز رسیدند.

هادی کائیدی، یاسین خسروی، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، الناز دارابیان، الهام صالحی، امان‌الله پاپی، هاشمیه متقیان، رشید مسجدی، علیرضا مختاری، سجاد محمدیان، صادق بیت سیاح ملی پوشان تیم ملی جانبازان و معلولین بودند که سهمیه پارالمپیک پاریس را در این مسابقات کسب کردند.
همچنین در این دوره از مسابقات رکورد جهان و آسیا شکسته شد و ورزشکاران توانستند رکورد تازه‌ای را در ماده های مختلف به نام ایران ثبت کنند.

در بخش نابینایان و کم بینایان نیز مهدی اولاد به مدال طلا و نقره و امیر خسروانی و علی پیروج به مدال نقره دست یافتند و مهدی اولاد، امیر خسروانی و علی پیروج و سجاد نیک پرست موفق به کسب سهمیه پارالمپیک پاریس شدند.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است