ساخت ۴۰ هزار مسکن برای مددجویان

ساخت ۴۰ هزار مسکن برای مددجویان

4 مرداد 1402

رییس بنیاد مسکن گفت: طی دو تفاهم‌نامه بین بنیاد مسکن با بهزیستی و کمیته امداد برنامه احداث ۴۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان در حال اجراست.

اکبر نیکزاد : ساخت مسکن برای محرومین و اقشار کم‌درآمد توسط بنیاد مسکن با جدیت دنبال می‌شود. در این بخش تفاهم‌نامه‌ای برای تامین مسکن خانوارهای دارای دو معلول داریم.

وی افزود: هفته گذشته با همکاری بنیاد مستضعفان، بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، دولت و مجلس ۱۴ هزارمین واحد خانواده‌های دو معلولی را در کرمانشاه افتتاح کردیم.

نیکزاد تاکید کرد: یک تفاهم‌نامه نیز برای اقشار کم‌درآمد داریم که در این بخش تفاهم‌نامه ساخت ۲۰ هزار واحد را با بنیاد مستضعفان منعقد کردیم. در این بخش نیز هفته گذشته ۱۰ هزارمین واحد تحویل داده شد.

رییس بنیاد مسکن با بیان این‌که تفاهم‌نامه‌ای با بهزیستی برای تامین مسکن مددجویان امضا کرده‌ایم گفت: طبق این تفاهم‌نامه برنامه‌ ساخت ۱۰ هزار واحد در بخش شهری و ۱۰ هزار واحد در بخش روستایی را هدف‌گذاری کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: با کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز به همین ترتیب تفاهم‌نامه ساخت ۱۰ هزار واحد شهری و  ۱۰ هزار واحد روستایی برای مددجویان کمیته امداد منعقد شده است.

به گفته نیکزاد، بهزیستی و کمیته امداد به هریک از مددجویانی ۱۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض ساخت مسکن پرداخت می‌کند. یعنی در پروژه‌های انفرادی و انبوه‌سازی سهم افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و خانواده‌های کم‌درآمد حتما مدنظر قرار داده می‌شود.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است