رعدی: وقتی پای پول وسط آمد خط سفید رئیس فدراسیون ناشنوایان شدم!

رعدی: وقتی پای پول وسط آمد خط سفید رئیس فدراسیون ناشنوایان شدم!

11 شهریور 1402

علی رعدی بعد از این که مسوولیت مربیگری فوتبال هفت نفره معلولان را برعهده گرفت، گفت: با وجود قهرمانی تیم فوتسال ناشنوایان در آسیا و جهان، فدراسیون به جای تقدیر و تشکر من را از مربیگری برکنار کرد.

علیرضا رعدی : با وجود این که تیم ملی فوتسال ناشنوایان آبان سال گذشته قهرمان جهان و در اردیبهشت سال جاری قهرمان آسیا شد فدراسیون ناشنوایان بدون هیچ دلیلی من را از سمت مربیگری برکنار کرد و زمانی که علت برکناری خود را از فدراسیون پرسیدم بدون دلیل قانع کننده‌ای به من گفت اسپانسری که برای فوتسال جذب کردیم به دنبال جذب مربی دیگری در فوتسال است.

وی گفت: ۴ سال با فدراسیون ناشنوایان به عنوان مربی فوتسال همکاری داشتم و در طی این سال‌ها بدون این که ریالی دریافت کرده باشم همیشه تیم را قهرمان جهان و آسیا کردم، اما فدراسیون به جای تقدیر و تشکر از من و بدون این که خود در جریان برکناری‌ام از این سمت باشم مربی دیگری را جایگزین من کرد.

رعدی خاطرنشان کرد: من خود فوتسال ناشنوایان را راه‌اندازی کرده بودم و واقعا برای موفقیت این رشته با دل و جان تلاش می‌کردم؛ این گونه برخورد فدراسیون در شان من نبود. اگر دلیل قانع‌کننده‌ای برای برکناری من ارائه می‌دادند حداقل این قدر ناراحت نمی‌شدم. هنوز هم وقتی خیلی‌ها از من دلیل برکناری‌ام را از مربیگری فوتسال ناشنوایان می‌پرسند نمی‌دانم دلیل برکناری ام را چه چیزی عنوان کنم.

وی تاکید کرد: رییس فدراسیون ناشنوایان همیشه عنوان می‌کرد رعدی خط قرمز و بهترین مربی من است اما زمانی که بحث پول مطرح شد به جای خط قرمز، خط سفید شدم و به راحتی از من گذشت.

 

منبع : ایسنا

نظرات

تا کنون نظری برای این مطلب درج نشده است.

درج نظر

ثبت نظر
عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است