موسسه خیریه آموزشی و توانبخشی رعد گیلان

تلفن: 013-33247698
فکس: 013-33247698
ایمیل:
سایت:
آدرس: رشت: خیابان معلم- بعدازشهرداری ناحیه 1- کوچه 15متری طالقانی

موسسه خیریه آموزشی و توانبخشی رعد گیلان با هدف آموزش حرفه به معلولین جسمی حرکتی جوان، به طور رایگان برای آمادگی شغلی و کاریابی و اشتغال و خودکفایی آنان تشکیل شده است. علاوه بر حرفه آموزی، ارایه خدمات توانبخشی، مشاوره، خدمات مددکاری نیز در برنامه لحاظ شده است.

 

 

گفتنی است شعبه این موسسه به همت گیلانیان نیکوکار در آبان سال 1393 پس از آماده سازی ساختمان و تامین تجهیزات و ثبت نام توان یابان، با حضور مدیران بهزیستی استان، مدیران استانداری، اعضای شورای شهر، نیکوکاران و سه نفر از اعضا هیات مدیره رعد تهران و شرکت معلولین در کلاس ها، موسسه در رشت افتتاح و شروع به فعالیت کرد.

 

با همکاری معاونت توانبخشی بهزیستی گیلان و مدیر و کارشناشان بهزیستی رشت، مدیریت آسایشگاه معلولین، انجمن معلولین گیلان و دیگر عوامل، تعدادی از معلولین جسمی حرکتی برای شرکت در کلاس ها پذیرش شدند و پس از تشکیل پرونده اولیه در کلاس های کامپیوتر، خیاطی، صنایع چوب،صنایع دستی و بافندگی در حال فراگیری این حرفه ها هستند و در این مدت کوتاه دوره آموزش، تولیداتی نیز داشته اند که در نمایشگاه های رشت و تهران توسط توان یابان به فروش رسیده و بخشی از ماحصل تولید نیز به آنان داده شده است.

 

  • بر این باوریم که معلولیت محدودیت است نه ناتوانی. همه انسان ها محدودند و نا محدود فقط خداست. شما می توانید از طریق کمک های فکری، مالی، آموزشی، فراهم کردن زمینه اشتغال برای توان یابان، تامین وسیله ایاب و ذهاب، در اختیار گذاشتن اموال غیر منقول و ... به خود کفایی معلولین و فعالیت بیشتر این موسسه که صد در صد رایگان است کمک کنید.

عضویت در خـبـرنـامـه رعــد
لطفا ایمیل و شماره موبایل را وارد کرده و
دکمـه ثـبـت عـضـویـت را کلیـک نمایید.
کلیه حقوق وبسایت متعلق به موسسه رعد است